На базі КНП Лохвицького ЦПМСД лікарі загальної практики сімейної медицини дбайливо піклуються про загальний стан здоров’я своїх пацієнтів, проводячи профілактичні огляди, діагностику, лікування та реабілітацію, у випадку наявності, різноманітних захворювань. Також виконують роль координатора пацієнта у системі охорони здоров’я, співпрацюючи з іншими спеціалістами вторинної ланки.

У нашому закладі медичними сестрами проводиться забір крові і на сучасному гематологічному аналізаторі на безоплатній основі з високою точністю вираховуються показники крові з лейкоцитарною формулою. У центрі можна здати загальний аналіз сечі, дізнатися свій рівень холестерину та глюкози. Провести інструментальну діагностику (електрокардіографію, пікфлуометрію, вимірювання гостроти зору, слуху), скринінг на наявність розладів психіки та поведінки.

Для зручності пацієнтів та медичних працівників з метою уникнення черг, у закладі проводиться електронний запис до лікаря за такими телефонними номерами: (053-56)3-14-92 та 0673872919. У разі виникнення невідкладного стану пацієнта прийом проводиться позачергово!